فرش

خرید فرش کناره متری کاشان

فرش کناره کرم رنگ طرح افشان


از آن جا که متراژ خانه همیشه با سایزهای موجود فرش ماشینی مطابقت ندارد خیلی اوقات پیش می آید که علاوه بر فرش ماشینی در ابعاد رایج، استفاده از قالیچه فرش و پهن کردن کناره فرش نیز لازم است تا اتاق پوشش خوبی داشته باشد. از این رو بسیاری از مشتریان هنگام خرید فرش کناره متری این دغدغه را دارند که بتوانند آن را با طرح و رنگ فرش ماشینی جدید خود هماهنگ کنند تا دکوراسیونی یکدست و چشم نواز داشته باشند. به همین دلیل فرش رولی تولید شد. این محصول فرشی است با عرض های مختلف و طول زیاد که معمولا برای مکان های باریک مثل راهرو و راه پله و یا پر کردن فضاهای غیر استاندارد به کار می رود.

کناره برشی به صورت رولی تولید و به شیوه متری به فروش می رسد و مصارف بسیار زیادی دارد. علاوه بر راهروها و راه پله ها در منازل مسکونی، فرش کناره ماشینی ارزان در هتل ها و مسافرخانه ها نیز کاربرد دارد. به ویژه که قیمت فرش کناره متری بسیار مناسب بوده و برای پوشش بهتر کف گزینه بسیار محبوبی است.

کاربرد فرش کناره ماشینی در مکان های مختلف

کناره فرش برشی ماشینی در شهرهای مختلف با نام های متفاوتی شناخته می شود: مانند باریکه فرش، فرش راهرویی، فرش رولی، کسر فرش، کناره طاقه و فرش راه پله که نام هر کدام از نوع مصرفی که دارند گرفته شده است. به طور کلی مصارف این محصول برای فضاهایی است که با قالیچه ها و سایز های اصلی تکمیل و پر نمی شود. البته فرش متری برای راهرو ها، راه پله ها و فضاهای خالی اتاق نشیمن استفاده می گردد. این محصول جلوی سینک ظرفشویی در آشپزخانه هم پهن می شود.

فرش مناسب برای راه پله با بهترین کیفیت و زیباترین طرح و نقش

پوشش راه پله ها نیز برای برخی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. علاوه بر جنبه زیبایی، افراد برای جلوگیری از ایجاد سر و صدا هنگام طی کردن پله ها ترجیح می دهند آن ها را فرش کنند. ساختمان هایی که دوبلکس هستند و در فضای داخلی خانه پله دارند نیز برای راحتی بیشتر هنگام تردد، جلوگیری از سر خوردن و همین طور محافظت در برابر سرما و گرما اقدام به خرید فرش راه پله می نمایند. به ویژه در خانه های دوبلکس، زیبایی فرش رو پله ای و هماهنگی آن با فرش پذیرایی هنگام خرید فرش کناره متری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به دلیل پر رفت و آمد بودن پله ها دوام و کیفیت فرش راه پله متری نیز باید مطلوب باشد. از این رو فرشخونه این محصول را در کیفیت 700 شانه و 500 شانه پیشنهاد می کند که علاوه بر زیبایی و طرح و نقش با ظرافت، دوام و کیفیت آن هم مطلوب است. از سوی دیگر فرش راه پله قیمت مناسبی هم دارد و در مقایسه با کارایی آن ارزنده است. در صورتی که مایل باشید محصول مورد نظر شما ظریف تر و لوکس باشد می توانید فرش کناره متری را در کیفیت 1200 و 1500 شانه نیز خریداری نمایید.

چه فرشی برای راهرو مناسب است؟

از آن جا که راهرو هم مثل راه پله، به ویژه در هتل ها و مسافرخانه ها بسیار پرتردد است خرید فرش راهرو با کیفیت و با دوام بسیار اهمیت دارد. از سوی دیگر راهروها به ویژه در مکان های عمومی طولانی هستند و خرید فرش راهرویی مناسب می تواند در زیبایی و نظم محل بسیار موثر باشد. در خانه ها و منازل شخصی نکته ای که خیلی اوقات از نظر دور می ماند این است که اولین محلی که در خانه هنگام ورود به چشم می آید راهروی ورودی است . از همین رو زیبایی آن بسیار اهمیت دارد.

فرش مناسب راهروی ورودی چون پاخور زیادی دارد بهتر است رنگ چرکتاب داشته باشد تا دیرتر کثیف شود و آلودگی در آن کمتر به چشم بیاید. فرش کناره رنگ گردویی برای این هدف پیشنهاد بسیار خوبی است. این محصول در ابعاد رایج مثل فرش کناره 1*4 و 1*3 موجود می باشد. شما می توانید آن را در اندازه های دلخواه نیز سفارش دهید.

فرش کناره رنگ سرمه ای طرح اطلس
فرش کناره رنگ سرمه ای طرح اطلس

خرید فرش کناره متری از نظر طراحی و نوع تولید و بافت

کناره فرش ماشینی جدید در کیفیت های 500 شانه و 700 شانه و همین طور 1200 و 1500 شانه تولید می شود که به دلیل تنوع طرح و رنگ می تواند تقاضای مشتریان را با توجه به نقشه فرش ماشینی که خریداری می‌کنند پاسخ دهد. فرش کناره 700 شانه در طرح های ظریف و پر نقش و نگار تولید می شود و از کیفیت بسیار عالی برخوردار است. فرش کناره 500 شانه با قیمت بسیار مناسب و در طرح های متنوع به خوبی توانسته توجه مشتریان را جلب کند به ویژه که در طرح پرفروش و زیبای افشان نیز تولید می شود. از نکات مهم در تولید انواع فرشهای کناره این است که شما متناسب با توان خرید خود گزینه های انتخابی متعددی از نظر کیفیت و همین طور طرح و رنگ پیش رو دارید.

قیمت فرش کناره متری چنده؟

مهم ترین مزیت خرید فرش کناره متری یا فرش راهرویی ارزان بودن آن است. همان طور که می دانید قیمت فرش کناره به صورت متری محاسبه می شود. شما می توانید محل مورد نظر را اندازه گیری کرده و با توجه به شانه و تراکم محصول و بودجه ای که در اختیار دارید برای خرید فرش کناره متری قیمت مناسب اقدام نمایید. بهترین محصولات این دسته از نظر قیمت، گلیم کناره ماشینی است. بعد از آن می توان به کناره برشی گبه و سپس به کناره برشی پلی استر ورجین (ورژن) اشاره کرد که با هزینه بسیار مناسب تولید و در اختیار خریدار قرار می گیرد. 

انواع طرح فرش کناره جذاب و منحصر به فرد

تولید کنندگان با در نظر گرفتن طرح های پرفروش و پرطرفدار فرش ماشینی کاشان، فرش کناره ماشینی متری تولید می کنند تا دغدغه مصرف کنندگان را در زمینه هماهنگی و یکدستی دکوراسیون برطرف نمایند. به طور مثال وقتی فرش ماشینی طرح ارکیده و خشتی در بازار با استقبال و فروش خوبی مواجه شد کناره رولی فرش این نگاره ها نیز به بازار آمد. بنابراین دغدغه ای در مورد هماهنگی فرش و کناره هنگام خرید فرش کناره متری نخواهید داشت.

از جمله زیباترین طرح های این محصول کناره فرش افشان است. این محصول به زیبایی با انواع فرش ماشینی دیزاین می شود و در رنگ های متداول و شیک گردویی، سرمه ای و کرم موجود می باشد . مزیت دیگر این محصول این است که در هر قسمت آن که برش بخورد به دلیل نداشتن ترنج، طرح نصفه نمی شود و یکدستی و زیبایی خود را حفظ می کند.

فرش کناره رنگ گردویی طرح افشان
فرش کناره رنگ گردویی طرح افشان

انتخاب رنگ فرش کناره متناسب با دکوراسیون

برای راحتی خریداران در هماهنگی کناره با قالی ماشینی، آن را در رنگ های پرفروش فرش ماشینی تولید می کنند. پرفروش ترین رنگ کناره فرش در حال حاضر فیلی و نقره ای، کرم، کناره فرش سرمه ای و گردویی می باشد. جدیدا فرش کناره رنگ طوسی و نقره ‌ای به خاطر تولید و تقاضای فرش ماشینی در این رنگ ها نیز بسیار پرطرفدار و پر کاربرد شده است. تنوع محصولات در رنگ بندی نیز بسیار گسترده بوده، به طور مثال کناره طرح افشان کرم در قالب دو محصول با دو رنگ حاشیه بافته می شود: حاشیه کرم و حاشیه گلبهی. همین طور کناره گردویی حاشیه کرم نیز دارای رنگ بندی بسیار زیبایی است.

چطور اندازه فرش کناره متری دلخواه را انتخاب کنیم؟

کناره های برشی از عرض 50 سانتی متر شروع می شود و سایر سایز ها با ۱۰ سانتی متر اختلاف تا 2 متر موجود است. اما عرض ۱۹۰ کناره برشی تولید نمی گردد. البته عرض فرش ماشینی برشی بعد از دو متر به دو متر و ۲۰ سانت، دو و نیم و سه متر خاتمه پیدا می کند. گاها عرض ۳.۵ و عرض ۴ متر آن نیز تولید می گردد تا مصرف کنندگان در خرید فرش کناره متری با مشکل پیدا کردن سایز مناسب مواجه نباشند.


طول این محصول تا ۲۰ متر، ۲۵ متر و بعضا تا ۳۰ متر می رسد و با توجه به نیاز شما از سر طاقه برش می خورد. به یک بسته کناره برشی کامل طاقه یا توپ کناره گفته می شود. در صورتی که طول سفارش شما بیشتر از 25 متر باشد و مایل باشید به صورت پیوسته و بدون برش باشد لازم است با هماهنگی واحد فروش فرشخونه سفارش خود را ثبت کنید.

شما می توانید اندازه مناسب فرش راهرو منزلتان را از میان فرش راهرویی موجود انتخاب کنید و سپس طول مورد نظر را سفارش دهید تا فرش مناسب برای راهرو منزل شما از سر طاقه برش خورده دوردوزی و زیگزاگ شود و به صورت آماده برایتان ارسال گردد.

فرش کناره از کجا بخرم؟

خرید اینترنتی فرش کناره از یک فروشگاه معتبر مثل فرشخونه می تواند شما را سریع تر به هدف برساند. چرا که مجموعه فروشگاه اینترنتی فرشخونه با توجه به برخورداری از تخصص در زمینه فروش فرش ماشینی و با در اختیار داشتن سایزهای متنوع، اقدام به عرضه و فروش کناره فرش برشی در ابعاد و اندازه های دلخواه شما نموده است. شما می توانید برای مشاهده طرح ها و رنگ ها به دسته مربوطه مراجعه نمایید. پس از انتخاب طرح و رنگ کناره برشی ماشینی روی سایز دلخواه کلیک کنید و یا سایز، طرح و رنگ درخواستی خود را از طریق واتساپ برای ما ارسال نمایید تا سفارش شما ثبت گردد. در صورت نیاز به مشاوره کارشناسان فروش فرشخونه، می توانید از طریق تماس تلفنی به آن ها دسترسی داشته باشید.

کناره فرش ارزان در فرشخونه دارای ضمانت کیفیت و همین طور ارسال رایگان به سراسر کشور می باشد. از سوی دیگر در صورتی که مایل باشید می توانید محصول را به شیوه تسویه درب منزل ثبت سفارش نمایید. بدین صورت که ابتدا مبلغ بیعانه را پرداخت کرده و سپس مابقی وجه را پس از دریافت محصول پرداخت نمایید. خرید فرش کناره متری با بهترین قیمت و تحویل در کمترین زمان را با فروشگاه فرشخونه تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید