راهنمای خرید از فرشخونه

مجموعه فرشخونه به منظور راحتی مشتری دو روش ساده و راحت را برای خرید فرش قرار داده است که در ادامه اطلاعاتی کامل در این باره بیان می داریم تا شما کاربران عزیز با توجه به شرایط خود یک روش را برگزینید .

۱- خرید از فروشگاه اینترنتی فرشخونه

در صورتی که از فروشگاه اینترنتی فرشخونه قصد خرید دارید در ابتدا باید به منوی لیست محصولات که در صفحه اصلی تعبیه شده است مراجعه و پس از مشاهده و بررسی و مقایسه دقیق محصولات ، فرش ماشینی مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس آن را به سبد خرید انتقال دهید . شما به منظور تغییر در خرید خود از دکمه به روز رسانی ، برای ادامه عملیات خرید دکمه ادامه خرید و در آخر برای پایان کار دکمه نهایی کردن خرید را انتخاب نمایید . پس از پر کردن فرم اطلاعات به طور دقیق و پرداخت مبلغ بیعانه خرید فرش ماشینی خود را ثبت نموده تا واحد پشتیبانی فرشخونه محصول مورد نظر را در طی مدت زمان ۷ الی ۱۴ روز برای شما ارسال نماید . لازم به ذکر است کلیه محصولات موجود در فروشگاه آنلاین فرش خونه همراه با ضمانت نامه معتبر و بیمه نامه فرش ماشینی برای مشتری ارسال می گردد .

۲- خرید تلفنی فرش ماشینی

کاربران و مشتریان عزیز می توانند برای ثبت سفارش فرش ماشینی به صورت تلفنی با شماه تماس های ۰۳۱۵۴۷۵۰۲۰۳ ، ۰۳۱۵۴۷۵۹۱۸۸ و در صورت ضرورت با شماره همراه ۰۹۱۳۳۶۲۶۰۹۴ تماس حاصل نموده و پس از پرداخت مبلغ معین ، سفارش ثبت شده و محصول  ارسال می گردد .