فرش

خرید فرش 1500 شانه گل برجسته کاشان؛ فرش همه چیز تمام

خرید فرش 1500 شانه فرش همه چیز تمام


علاقمندان به طرح های ظریف و گل ریز در فرش ماشینی از فرش های تراکم بالا همچون فرش ماشینی 1500 شانه دستباف گونه و با کیفیت استقبال خوبی به عمل آورده اند. از آن جا که مشتریان این نوع قالی ها غالبا به دنبال خرید فرش 1500 شانه برای سالن های پذیرایی لوکس هستند، این محصول توانسته با تنوع بی نظیر در طرح و رنگ بندی، رضایت خریداران را جلب کند.

مشتریان در گذشته بیشتر به دنبال فرش ماشینی بادوام و مقاوم بودند و تلاش تولید کنندگان نیز در راستای رفع همین نیاز بود. از سوی دیگر فرش دستباف به دلیل برخورداری از کیفیت بالا و دوام و طول عمر مطلوب همواره مشتریان خاص خود را داشت. مزیت مهم دیگر فرش های بافته شده با دست ظرافت و زیبایی آن ها بود. از این رو تولید کنندگان برای جذب این گروه از مشتریان همواره در تلاش بودند با افزایش کیفیت ظاهری محصول، فرش دستباف گونه تولید کنند که با محصولات تولید شده به شیوه سنتی قابل رقابت باشد. در نتیجه فرش ماشینی 1500 شانه دستباف گونه و ریزبافت تولید شد. ریزبافت بودن فرش 1500 شانه که در نتیجه افزایش تعداد گره ایجاد شده بود این امکان را فراهم کرد که طرح های اصیل فرش دستباف همچون فرش طرح تبریز و خشتی در فرش ماشینی بافت شود.

ویژگی های فرش 1500 شانه

در اوایل رونمایی از فرش 1500 شانه این زمزمه مطرح بود که مگر ممکن است فرش با این ظرافت و تراکم تولید شود و این صنعت تا چه زمانی تمایل و قابلیت افزایش تراکم و شانه دارد. اهل فن فرش و صنعت گران نساجی می دانستند برای تولید چنین فرش ظریفی نخ های بسیار مرغوب و در عین حال نازک نیاز است.
ابتدا واردات مواد اولیه و بعدا افزایش شرکت های تولیدی فرش ماشینی 1500 شانه کاشان و ایجاد رقابت در تولید، منجر به تولید نخ های مورد نیاز در صنعت نساجی با نخ اکریلیک هیت ست شده و نمره های لازم شد تا ظریف ترین فرش ماشینی جهان و مشابه فرش دستباف ایرانی تولید شود. برای شناخت فرش 1500 شانه باید شانه و تراکم را بشناسیم.

فرش 1500 شانه یعنی چه؟

به تعداد گره هایی که در 100 سانتی متر عرض فرش ماشینی وجود دارد شانه گفته می شود و این یعنی در فرش 1500 شانه 1500 گره در یک متر عرض فرش بافته شده است. تراکم فرش 1500 شانه 4500 گره در یک متر طولی می باشد و این به آن معنی است که متراکم تر از فرش های ماشینی تولید شده در سالیان گذشته است که خود شاهکار فرش ماشینی کاشان به حساب می آید.

خرید فرش 1500 شانه گل برجسته
فرش 1500 شانه گل برجسته و دستباف گونه طرح نوین

فرش 1500 شانه گل برجسته

برای بافت فرش 1500 شانه گل برجسته از نخ اکریلیک ساده و برجسته استفاده می شود. اندازه نخ اکریلیک ساده ثابت است. نوع دیگر الیاف به دلیل عملیاتی که روی آن انجام می شود خاصیتی پیدا می کند که در مرحله آهار و پرداخت گل برجسته می شود. به این نوع نخ که خاصیت برجسته شدن دارد، نخ هایبالک نیز می گویند. با استفاده از این الیاف فرورفتگی و برجستگی در فرش ایجاد می شود و به دلیل استفاده از نخ اکریلیک درجه یک، فرش گل برجسته با کیفیت عالی تولید می گردد. نمای فرش 1500 شانه گل برجسته در دکوراسیون بسیار جذاب و چشم نواز خواهد بود. از این رو خرید فرش 1500 شانه گل برجسته به علاقمندان به فرش لاکچری و دارای نمای سایه روشن پیشنهاد می شود.

رنگ بندی جذاب و منحصر به فرد فرش ماشینی هزار و پانصد شانه

در میان فرش های 1500 شانه رنگ های جدید و منحصر به فردی به چشم می خورد که بسیار بدیع هستند و تاکنون کمتر دیده شده اند، مثل فرش دودی، فرش نقره ای و فرش زغالی که در فرش 2020 و 2021 به چشم می خورد. در واقع این رنگ ها جایگزین رنگ های گرم شده اند که در قدیم در فرش های ماشینی رایج بود، مثل قرمز، آبی دلفینی و طلایی. دلیل این جایگزینی هم گرایش مشتریان به چیدمان های مدرن است که غالبا در آن ها رنگ های خنثی به کار می رود. از این رو در فرش ماشینی 1500 شانه کاشان شاهد رنگ های لایت و ملایم هستیم که تازگی خود را از دست نمی دهند و می توان آن ها را با غالب رنگ ها در دیزاین منزل ست کرد.

جدیدترین طرح های فرش 1500 شانه کاشان با رخ بسیار عالی

در دسته فرش ماشینی 1500 شانه شاهد طرح های بسیار جذاب و منحصر به فردی هستیم که کلیشه رایج و همیشگی متداول در طرح های فرش ماشینی 1500 شانه را شکسته و محصولاتی تولید شده که نهایت نوآوری و زیبایی در طرح و نقشه فرش ماشینی بوده است. افزایش تعداد گره ها در فرش 1500 شانه برای طراحان خوش قریحه این امکان را فراهم کرده تا بتوانند دلنشین ترین و پرکار ترین نقشه ها را در زیبا ترین و به روز ترین رنگ بندی ها خلق کنند تا کارخانه فرش ماشینی کاشان بتواند پاسخ گوی سلایق گوناگون مشتریان خرید فرش ماشینی 1500 شانه باشد.

همین افزایش ظرافت در فرش ماشینی موجب شده بتوان بافت نقشه هایی را انجام داد که تصاویری همچون منظره، شکار و بزم را در بر دارند. از محصولات ویژه فرش ماشینی 1500 شانه کاشان فرش وینتیج 1500 شانه می باشد. خرید فرش وینتیج می تواند برای دکوراسیون های مدرن و امروزی بهترین انتخاب باشد، چرا که در این محصول هم از رنگ های خنثی و به روز استفاده می شود و هم با به کار گیری تکنیک های طراحی محصولی کاملا جدید و متفاوت خلق شده است.

خرید فرش 1500 شانه وینتیج یا کهنه نما
فرش وینتیج یا کهنه نما 1500 شانه

10 طرح برتر فرش ماشینی 1500 شانه از بهترین برندهای فرش ماشینی کاشان

در میان فرش های 1500 شانه کاشان انواع طرح ها را می توان مشاهده کرد. فرش ماشینی سنتی مثل فرش طرح نایین و اصفهان گزینه های عالی برای علاقمندان به دکوراسیون های سنتی هستند. نوع دیگر آن فرش بدون ترنج هستند. طرح های کاملیا، افشان کلاسیک و النا در دسته فرش بدون ترنج قرار می گیرند. فرش های ترنج دار که رایج ترین نوع قالی ماشینی به شمار می روند در دسته فرش 1500 شانه از زیباترین طرح ها برخوردار هستند که نمونه های آن فرش گلورین، باغ آینه و نوین می باشند. نوع پرطرفدار فرش ماشینی فرش خشتی است که در طرح های متنوعی نیز مشاهده می شود. فرش های نوین که دارای طرح های کاملا نو و جدید هستند مثل فرش گیشا نیز تولید شده اند که با استقبال ویژه ای از سوی مشتریان مواجه گردیده اند.


قیمت فرش ماشینی 1500 شانه کاشان

قیمت فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه به نسبت مواد اولیه به کار رفته در آن متغیر است. نخ بافته شده در خاب فرش ماشینی 1500 شانه اکریلیک است که بهترین نوع نخ برای بافت در این محصول می باشد. نخ اکریلیک را پیش از بافت هیت ست می کنند. این کار باعث می شود این الیاف بدون پرز، نرم و لطیف گردد. البته مقدار و زمان تولید فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه بیشتر از دیگر فرش های ماشینی می‌باشد که خود دلیل دیگری بر افزایش قیمت و گران تر بودن آن نیز هست.

هزینه تولید فرش ماشینی 1500 شانه بالاتر است. دلیل آن هم این است که تراکم گره افزایش یافته و در نتیجه تعداد فرش ماشینی 1500 شانه تولید شده در شیفت های کاری کاهش می یابد. از سوی دیگر هزینه نگهداری ماشین آلات و قطعات آن نیز بالاتر است. علت دیگری که موجب می شود قیمت فرش 1500 شانه بیشتر شود استفاده از نخ های نمره بالا و لطیف و ظریف تر می باشد. نخ های نازک بسیار گران تر هستند که استفاده از آن در بافت فرش ماشینی قیمت آن را افزایش می دهد. ولی در مجموع اگر افزایش تعداد گره و ظرافت بی نظیر این محصول را در نظر بگیریم در مقایسه با دیگر فرش های ماشینی تراکم بالا مانند 1200 شانه، قیمت فرش 1500 شانه بالا به حساب نمی آید و نسبت به مزایایش به صرفه است.

راهنمای خرید فرش برای پذیرایی

فرش ماشینی 1500 شانه بسیار سبک و ظریف است و حمل و نقل آن بسیار آسان می باشد. از این رو در صورت تعویض منزل و یا تغییر دکوراسیون به راحتی می توانید آن را جا به جا کنید. یکی دیگر از ویژگی های فرش ماشینی 1500 شانه قیمت مناسب آن نسبت به فرش دستباف می باشد. اگر شما به دنبال صرفه اقتصادی باشید می توانید خرید فرش ماشینی 1500 شانه 4500 تراکم را انتخاب کنید. زیرا با توجه به کیفیتی که نسبت به فرش دستباف دارد مقرون به صرفه است. این محصول در ابعاد مختلف موجود می باشد و شما می توانید سایز های کوچک آن را نیز برای ست کردن با فرش اصلی پذیرایی و داشتن دکوراسیون زیباتر تهیه نمایید.

خرید فرش 1500 شانه برای پذیرایی
فرش 1500 شانه اصفهان؛ پیشنهاد فرشخونه برای خرید فرش پذیرایی

مزایای خرید فرش 1500 شانه

فرش ماشینی 1500 شانه جزء بهترین و زیباترین محصولات صنعت فرش کاشان است. اضافه شدن تعداد گره ها هم در راستای عرضی و هم طولی باعث ایجاد ویژگی های خاص و منحصر به فردی در فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته شده که رضایت مشتریان از خرید فرش 1500 تراکم 4500 را به همراه داشته است. در ادامه به هر یک از این مزایا اشاره می کنیم.

کاهش ضخامت فرش 1500 شانه

هر چه تراکم بالاتر می‌رود قطر فرش و طول نخ خاب آن کمتر می شود و این جزء لاینفک روند تولید فرش ماشینی می باشد. فرش ۱۵۰۰ شانه نسبت به فرش های قدیم دارای خاب کوتاه تری است. به طور کلی بالاترین ارتفاع طول خواب در میان فرش دستباف گونه را فرش ۷۰۰ شانه ۲۵۵۰ تراکم دارد و به ترتیب فرش ۱۰۰۰ شانه و بعد فرش ۱۲۰۰ و سپس فرش ۱۵۰۰ شانه کمترین ارتفاع طول خواب را به خود اختصاص داده اند.
عامه مشتریان تصور می کنند نازک شدن فرش جزء معایب آن به حساب می آید اما بررسی و تجربه مصرف کنندگان از خرید فرش 1500 شانه، این واقعیت را نشان داد که کم شدن ضخامت فرش اهمیت چندانی در کارایی آن ندارد.

عایق گرما و سرما

طبیعت نخ آکریلیک هیت ست شده گرم می باشد از این رو تا حد بسیار زیادی جلوی نفوذ سرما را می گیرد ولیکن با توجه به اینکه طول نخ خاب کم شده است و خریداران نگران عبور سرما می باشند این نوید را باید به آن ها داد که در هر متر مربع فرش 1500 شانه نسبت به فرش 700 شانه حدود 1656000 گره بیشتر است. در نتیجه به دلیل تراکم بالای گره ها و پر بودن سطح فرش، این محصول به خوبی می تواند عایق گرما و سرما باشد.

ظرافت و زیبایی طرح

وقتی فرش ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 در کاشان تولید شد این قابلیت را به طراحان و تولید کنندگان فرش ماشینی هدیه داد که بتوانند طرح هایی با نقش های ریز تر و پر گل تر تولید کنند. قبلا تا حدودی در فرش 1000 شانه و مقدار قابل توجهی در فرش 1200 شانه می توانستیم طرح های ظریف را مشاهده کنیم اما نه با این میزان کیفیت. طراحان تجربه خوبی را در فرش های ۱۲۰۰ شانه کسب کرده بودند از این رو می توانستند طرح های بسیار ظریف و پر گل را طراحی نمایند که تا قبل از این فقط در فرش های دستباف با شمارش خانه بسیار ریز امکان پذیر بود.

دستباف گونه اما ارزان تر از فرش دستباف

در چند سال اخیر با بالا رفتن قیمت مواد اولیه که غالبا وارداتی می باشد قیمت فرش ماشینی نیز بسیار بالا رفته است. با این حال به دلیل سرعت بیشتر تولید فرش ماشینی نسبت به فرش دستباف قیمت فرش ماشینی 1500 شانه ارزان تر می باشد. این در حالی است که فرش 1500 شانه دستباف گونه است چون از نظر رخ و ظرافت در نگاره آن بسیار به فرش دستباف نزدیک بوده و می تواند با آن قابل مقایسه باشد. شما می توانید جهت خرید فرش 1500 شانه به فروشگاه اینترنتی فرشخونه مراجعه کنید و قیمت روز محصولات و بهای مناسب فرش ۱۵۰۰ شانه ۴۵۰۰ تراکم کاشان را ملاحظه نمایید.

امکان خرید فرش گل ریز یا درشت

در فرش های ماشینی قدیم به دلیل پایین بودن تراکم و شانه امکان طراحی گل های خیلی ریز وجود نداشت. از این رو قالی ها دارای گل های درشت بودند. در فرش ۱۵۰۰ شانه برای اولین بار امکان طراحی و بافت ریزبافت ترین طرح های گل ریز فراهم شد. در نتیجه قلم طراحان تیز تر شده و توانستند گل های بیشتری را روی کاغذ طراحی کنند که با قرار گرفتن در کنار هم نقشه فرش را به وجود می آورند. در نتیجه طراحی ها و نقشه های فرش ماشینی 1500 شانه جان تازه ای گرفت و آرزوی دیرینه بافندگان فرش ماشینی را محقق نمود. اگر علاقمند به فرش گل درشت باشید می توانید فرش 12 متری 1500 شانه را تهیه کنید، چون به دلیل ابعاد بزرگ تر نقش و نگارها جلوه بیشتری دارند. اگر هم فرش گل ریز تر می پسندید فرش 9 متری 1500 شانه و 6 متری پیشنهاد می شود. از سوی دیگر قیمت فرش 6 متری 1500 شانه هم پایین تر است.

لطافت و نرمی فرش 1500

از مزیت های خرید فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه لطافت و نرمی آن است که به دلیل استفاده از نخ های لطیف و ظریف در بافت می باشد که با عملیات پرزگیری که روی آن انجام می‌شود نرمی و لطافت آن چندین برابر شده است .

بهترین فرش 1500 شانه دستباف گونه با پیشرفته ترین دستگاه تولید فرش ماشینی

اولین دستگاه های فرش ماشینی جهان در کشورهای اروپایی آلمان و بلژیک تولید گردید که از سالیان خیلی دور از پیشگامان و برترین تولید کنندگان ماشین آلات فرش بافی دنیا می باشند. ترکیه و چین هم در چند سال اخیر در این مسیر گام هایی برداشته اند اما فاصله زیادی را با رقبای خود دارند.

جالب است بدانید که این تکنولوژی در اصل ایرانی بوده و از دستگاه های بافت فرش دستباف ایرانی گرفته شده و سپس در اروپا آن را به صورت مکانیکی در آورده اند. این ماشین آلات تا دستگاه بافت فرش 500 شانه در ایران بومی سازی شد و نیازی به قطعات خارجی نبود. با پیشرفت فناوری و ورود سیستم های الکترونیکی شیوه های جدید بافت به وجود آمد که ظهورش با فرش 700 شانه بود و خاتمه اش با فرش 1500 شانه.

hcix2 واندویل بلژیک و آلفا 500 شونهر آلمان از بهترین ماشین آلات بافت فرش 1500 شانه دستباف گونه می باشد و امروزه فرش 1500 شانه بیشتر با تکنولوژی واندویل بافته می شود. شما مثال کیفیت ماندگار و دوام فرش 1500 را می توانید در فرش های ۵۰۰ شانه منازل قدیمی و نسل های گذشته خودتان بیابید. در عین حال می توانید ظرافت و زیبایی فرش دستباف ابریشمی ایرانی را با خرید فرش ۱۵۰۰ شانه قیمت مناسب و دستباف گونه تجربه کنید.

بهترین فرش ماشینی دستباف نما از نگاه مواد اولیه

شناخت اجزای فرش ماشینی به ما کمک می‌کند تا بهتر بتوانیم مفهوم فرش ۱۵۰۰ شانه را بشناسیم. سه نوع نخ در ساختار فرش ماشینی به کار می رود: نخ های تار و نخ پود که به ترتیب نخ های عمودی و افقی است که گره ها در آن ها بافته می شوند و نخ خاب که همان نخ رنگی قابل مشاهده در رخ فرش است. نکته ای که در خصوص نخ خاب فرش ماشینی باید بدانید این است که هرچه نخ باریک تر شود نمره آن بالاتر می رود.

نخ خاب: نخ خاب در صنعت فرش ماشینی در دهه ۵۰ نخ نمره ۱۰ و ۱۲ دولا بود و با تولید فرش های ۷۰۰ شانه ظریف تر به مرور زمان نخ های نازک تری به کار رفت که پر کاربرد ترین آن نخ نمره ۱۸ بود و ۳ لا داشت و نشان دهنده لطافت و ظرافت بیشتر فرش ماشینی بود. به مرور زمان نخ نمره بیست و یک نیز در صنعت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تولید گردید و با تولید فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه نخ نمره ۳۰ تا ۳۶ نیز مورد استفاده قرار گرفت.

با تولید فرش 1200 شانه 3600 تراکم در صنعت فرش ماشینی کاشان نخ های نمره ۳۶ و ۴۰ نیز تولید گردید. در بافت فرش هر چه نمره نخ بالاتر می رود از قطر فرش کاسته می شود، نخ ظریف تر می گردد و در عوض سبک تر شده و جای کمتری را درون فرش اشغال می‌کند. در نتیجه این امکان را به تولید کننده می دهد تا بتواند فرش های با تراکم بالاتر را تولید و در همان ابعاد معمول، تعداد گره بیشتری را در فرش ببافد. ولی در روند تولید فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه 4500 تراکم کاشان از نخ های نمره 50 ، 55 ، 60 و 65 نیز استفاده می گردد که این امر نشان می دهد محصول جدید تا 4 برابر از فرش 700 شانه ظریف تر و لطیف تر شده است.

غالبا در بافت فرش ماشینی نخ آکریلیک هیت ست شده به کار گرفته می شود، که با توجه به تراکم فرش از نمره های متفاوت آن استفاده می گردد. شاید بتوان گفت به دلیل شیوه‌ های تولید این نقشه ها، فرش ۱۵۰۰ شانه بسیار سبک تولید می شود. در اصل با افزایش تعداد گره ها فرش باید سنگین تر شود اما به خاطر ظرافت و لطافت نخ فرش هزار و پانصد شانه قالی وزن اضافه به خود نمی‌گیرد. در نتیجه اگر به دنبال فرش سبک هستید خرید فرش 1500 شانه بهترین گزینه است.

نخ تار: در ادامه برای تولید فرش ۱۵۰۰ شانه ۴۵۰۰ تراکم باز نیاز بود بود نخ تار پنبه نیز بسیار ظریف گردد ولی در عین حال مقاومت بیشتری نیاز داشت زیرا در حین بافت فرش ماشینی فشار بیشتری به تار ها و رشته های فرش وارد می شد و باعث پارگی تارها می گردید. از این رو نخ های استاندارد پلی استر پنبه و یا پلی استر خالص جایگزین گردید که استحکام و نمای دستباف گونه و ابریشم را دارد.

نخ پود: برای پود فرش 1500 شانه 4500 تراکم الیاف ضخیم، محکم و بسیار مرغوب کنف استفاده می شد که به مرور زمان و در جریان تولید فرش های 1000 شانه و 1200 شانه و در نهایت برای فرش ۱۵۰۰ شانه به پود پلی استر تغییر یافت. پلی استر علاوه بر ظرافت و نازکی بیشتر، از استحکام لازم در تولید فرش ماشینی با کیفیت نیز برخوردار بود.

کیفیت نخ آکریلیک در خرید فرش ۱۵۰۰ شانه که باید بدانیم

نخ آکریلیک هیت ست شده در فرش ماشینی 1500 شانه از الیاف مصنوعی مناسب برای تولید فرش ماشینی کاشان می باشد که از دهه ۵۰ جایگزین نخ پشم گردید و تا به امروز کاربرد دارد و به دلیل کیفیت بالای آن تاکنون جایگزینی برای آن نیافته اند. از دلایل بسیار مهم آن قیمت مناسب نخ اکریلیک نسبت به نخ پشم است و همین طور در مقابل کوبش و سفت شدن نیز مقاوم می باشد. از سوی دیگر مقاومت نسبی خوبی هم در مقابل حرارت غیر مستقیم دارد که باعث شده فرش در مقابل اندک گرما و حرارتی واکنش سریع از خود نشان ندهد. دیگر جنبه مثبت نخ آکریلیک فرش 1500 شانه شفافیت و زیبایی رخ بسیار زیبای آن می باشد و در برابر تغییر رنگ هم بسیار پایدار است. از دیگر ویژگی های نخ آکریلیک فرش ۱۵۰۰ شانه عدم تجزیه پذیری در مقابل نور خورشید می باشد. بدین ترتیب با خرید فرش 1500 شانه محصولی بسیار بادوام و مقاوم تهیه می کنید.

خرید فرش 1500 شانه با کیفیت عالی و الیاف درجه یک
فرش نقره ای 1500 شانه با کیفیت عالی مقاوم در برابر نور خورشید

عملیات هیت ست در فرش ۱۵۰۰ شانه چیست؟

عملیات هیت ست در فرش هزار و پانصد شانه فرایندی است که قبل از بافت فرش و در مرحله تولید نخ انجام می شود. نخ پس از ریسندگی از درون دستگاه های خاصی به نام هیت ست عبور می‌کند. در این مرحله نخ کشیده شده، پرزگیری می شود و با بخار در دمای بالا مقاوم سازی می شود. فرش بافته شده با این نخ بسیار با کیفیت، لطیف و نرم و بدون پرزدهی خواهد بود.
البته قسمت عمده پرز فرش که در فرآیند تولید در کارخانه ایجاد شده، پس از برش در قسمت پرداخت برطرف می گردد و فرش های تولیدی بدون پرز راهی مرحله بسته بندی و ارسال می شوند. البته پس از خرید فرش 1500 شانه در چند روز اول که استفاده کنید، فرش کمی پرزدهی خواهد داشت. اما پس از مقداری پا خوردن، پرزها از فرش خارج می شود و سپس با چند مرتبه جارو زدن به طور کامل برطرف خواهد شد و دیگر اثری از پرز تا پایان عمر فرش دیده نمی شود.

دوام فرش ماشینی 1500 شانه هیت ست شده

عمر فرش های تولیدی درجه یک با نخ آکریلیک مرغوب و هیت ست شده بسیار بالا می باشد. شاید بتوان گفت فرش ماشینی درجه یک بیش از یک دهه عمر دارد و اگر شما نقشه خوبی انتخاب نمایید سالیان سال از فرش خود لذت خواهید برد. یک عامل موثر در تشخیص کیفیت فرش ماشینی میزان جذب رطوبت در آن است. نخ های به کار رفته در فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه اکریلیک هیت ست شده دارای درجه جذب رطوبت بسیار پایین می باشد که موجب می شود هیچ گونه قارچ و کپکی در آن تولید نشود و در مقابل آسیب حشرات مقاوم باشد.
نفوذ ناپذیری در مقابل آب و رطوبت در نخ آکریلیک باعث شده پس از شست و شو و ریختن هر نوع مایعات فرش سریع خشک شود. مزیت دیگر نخ آکریلیک فرش ۱۵۰۰ شانه پفکی بودن آن است که باعث می‌شود لطیف باشد و حجم خوبی در زیر پا و داخل فرش ایجاد کند و در عین حال شکننده نیست.

مزایای خرید مستقیم فرش از کارخانه

  • با خرید مستقیم فرش 1500 شانه از کارخانه علاوه بر اینکه از خرید فرش اصل کاشان اطمینان حاصل می کنید، ضمانت اصالت کالا نیز دریافت می نمایید.
  • از سوی دیگر می توانید از کیفیت فرش 1500 شانه نیز اطمینان حاصل کنید و بهترین فرش 1500 شانه را در جدیدترین طرح و زیباترین رنگ خریداری نمایید.
  • با خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش 1500 شانه را با قیمت مناسب تر از بازار تهیه کنید.
  • مزیت دیگر آن ارسال کالا درب منزل بدون هزینه حمل و نقل برای مشتری است.

خرید اینترنتی فرش 1500 شانه از فروشگاه فرشخونه

فروشگاه اینترنتی فرشخونه در به روز ترین پالت رنگ بندی، جدیدترین طرح ها و نقشه های مناسب با چیدمان ها و دکوراسیون های روز دنیا را طراحی و بافت نموده است. از ویژگی ها و محاسن فرش 1500 شانه جدید تولید آن در رنگ های شیک و به روز دلفینی، بژ، سرمه ای، شکلاتی و قهوه ای جدید می باشد. شما می توانید برای خرید فرش 1500 شانه طرح های مختلف آن را در دسته فرش ماشینی 1500 شانه مشاهده و انتخاب نمائید.

فروشگاه آنلاین فرشخونه به عنوان یکی از بزرگ ترین مراکز فروش آنلاین فرش ماشینی قیمت مناسب و با کیفیت و دارای ضمانت در ایران و جهان با رویکرد مشتری مداری خود تمام مراحل ثبت سفارش و ارسال رایگان محصول را تا درب منزل برای شما طراحی نموده است تا شما با خیالی آسوده با پیش پرداخت و تسویه درب منزل به بهترین فرش 1500 شانه دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید