فرش

چرا فرش ماشینی 1000 شانه؟

خرید اینترنتی فرش 1000 شانه با زیباترین طرح و نقشه

خریداران اینترنتی فرش ماشینی کاشان معمولا هم به دنبال کیفیت و دوام محصول و هم ظرافت و زیبایی در طرح آن هستند. اگر از آن دسته افرادی هستید که حاضر نیستید هیچ کدام از این مزایا را فدای دیگری کنید پس شما هم مشتری فرش 1000 شانه گل برجسته یا ساده هستید. این محصول در میان فرش های دستباف گونه جدید یا هند لوک (hand look) خاب بلندتری دارد و ارتفاع ریشه های آن بیشتر است. در نتیجه هم برای انداختن جلوی مبل و هم نشستن روی آن بسیار مناسب است. از طرف دیگر تراکم گره ها در آن بالا است که منجر به زیبایی بی نظیر در طرح و نقشه آن می شود. در این نوشته ابتدا خصوصیات این محصول را ذکر می کنیم و در پایان با مزایای متعدد خرید اینترنتی فرش 1000 شانه از فروشگاه آنلاین فرشخونه کاشان آشنا می شویم.

 

ویژگی های فرش هزار شانه

فرش ماشینی 1000 شانه را به خاطر تعداد گره هایی که در 100 سانتی متر از عرض فرش بافته اند به این نام می خوانند. تراکم فرش ماشینی 1000 شانه یا تعداد گره هایی که در واحد یک متر در راستای طول بافته شده نیز 3000 عدد می باشد. می توان گفت در فرش های این دسته گره های زیادی به کار رفته است که در زیبایی نقش و نگارهای آن تاثیر زیادی دارد. شاید اغراق آمیز نباشد اگر بگوییم مهم ترین خصوصیت فرش ماشینی جنس نخ آن است که روی کیفیت محصول هم تاثیر به سزایی دارد. خبر خوش این که فرش ماشینی 1000 شانه کاشان با الیاف صد در صد آکرولیک بافته می شود.

 

فرش 1000 بهتره یا 700؟

بستگی دارد به اولویت های شما. اگر صرفا دوام و ضخامت فرش کاشان برایتان اهمیت دارد فرش ماشینی 700 شانه هم می تواند نیاز شما را برطرف کند. اما اگر در کنار مقاومت و خاب بلند، ظرافت طرح هم برایتان معیار تعیین کننده ای است باید بدانید زیبایی فرش ماشینی 1000 شانه چشمگیر و جذاب است. عامل دیگری که این دو محصول را از هم متمایز می کند بهای آن ها است.

بالاتر بودن قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 نسبت به فرش ماشینی 700 شانه به دلیل بالاتر بودن تعداد گره ها و در نتیجه مصرف بیشتر مواد اولیه در آن است. نکته دیگری که هنگام انتخاب میان این دو دسته باید بدانید این است که قالی 1000 شانه را با نخ اکریلیک می بافند اما فرش 700 شانه هم با الیاف اکریلیک و هم با نخ ورژن بافته می شود. پس هنگام مقایسه قیمت دو محصول باید حتما جنس نخ خاب را در نظر بگیرید.

تفاوت دیگر فرش 700 و 1000 در رنگ های به کار رفته در آن ها است. در حالی که فرش 700 شانه از پالت رنگی معمولی بهره می برد، در فرش ماشینی هزار شانه رنگ بندی فرش 1200 شانه مثل پالت دودی نقره ای به چشم می خورد.

 

انتخاب سایز مناسب قالی 1000 شانه

اگر می خواهید گل و برگ های فرش ماشینی کاشان نمای خوبی در چیدمان منزل شما داشته باشد باید آن را در سایز مناسبی نسبت به متراژ محل مورد نظر خریداری نمایید. اگر فرش برای فضای شما کوچک باشد رخ خوبی نخواهد داشت و زیبایی چندانی به خانه نخواهد بخشید. اگر هم برای محل مدنظرتان خیلی بزرگ باشد اجازه دیده شدن انسجام و زیبایی نقوش را به بیننده نخواهد داد. بنابراین باید در خرید فرش 1000 شانه کاشان با اندازه مناسب نسبت به اتاق و همین طور وسایلی که در آن استفاده می کنید دقت ویژه ای به خرج دهید.

واحد فروش فروشگاه اینترنتی فرشخونه با توجه به برخورداری از تجربه طولانی در زمینه فرش ماشینی می تواند در خصوص انتخاب سایز و همین طور طرح مناسب به شما مشاوره رایگان هنگام خرید فرش ماشینی 1000 شانه ارائه نماید.

 

طرح های زیبا و قیمت مناسب فرش 1000 شانه برای جهیزیه عروس

خانواده هایی که به دنبال فرش جهیزیه نوعروس هستند می توانند این محصول را در رنگ های روشن و شیک مثل فیلی، نقره ای یا کرم تهیه کنند. به روز بودن رنگ بندی و طرح این محصولات موجب می شود زوج های جوان دغدغه ای برای ست کردن آن با سایر اثاثیه منزل خود نداشته باشند. از سوی دیگر فرشخونه پشتی 1000 شانه در طرح های جدید و هماهنگ با طرح فرش ماشینی نیز عرضه می کند. بنابراین می توانید ست فرش و پشتی را همزمان سفارش داده و در کمترین زمان درب منزل تحویل بگیرید

 

خرید اینترنتی فرش 1000 شانه در فروشگاه آنلاین فرشخونه

مهم ترین مزیت فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 این است که هم زیبا است و طرحی پرجزئیات دارد و هم به دلیل داشتن پرزهای بلندتر بسیار نرم و لطیف است. فروشگاه اینترنتی فرشخونه این محصول را با قیمت بسیار مناسب و در صورت درخواست مشتری با پرداخت بیعانه و تسویه درب منزل عرضه می کند. مزیت دیگر خرید از این فروشگاه برخورداری از امکان ارسال رایگان به سراسر کشور است، چون هزینه حمل تا محل مورد نظر مشتری به عهده این شرکت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید