فروشگاه اینترنتی فرشخونه، در سال 1385 با نام شرکت فرش پردیس کویر کاشان، با هدف تولید و فروش مستقیم فرش کاشان در نوع ماشینی و دستباف راه اندازی شد. شروع کار، در ابتدا فروش حضوری محصولات، به صورت تک فروشی و عمده در نمایشگاه فرش شرکت، در شهرک صنعتی سلیمان صباحی واقع در کاشان، آران و بیدگل بود. سپس، در سال 1396 وب سایت فروشگاه اینترنتی فرشخونه با اتکا به تجربه چندین ساله در زمینه فروش فرش ماشینی و دستباف، راه اندازی شد.

توسعه محصولات از نظر کیفیت و تنوع طی سال های طولانی

این فروشگاه کار خود را با فروش فرش های ماشینی 440 و 500 شانه که در آن زمان رونق داشت، شروع کرد. از آن جایی که با استقبال خوبی از سوی مصرف کنندگان مواجه شد، همگام با گسترش فروشگاه، عرضه فرش و تابلو فرش را در شانه های 700، 1000، 1200 و 1500 شانه توسعه داد. روند این توسعه، در سال های متمادی به صورت زیر است:

• از سال 85 محصول متفاوت گلیم فرش به مجموعه محصولات اضافه شد.
• از سال 87 اولین تولیدات فرش 700 شانه تراکم 2550 در این مجموعه به مصرف کنندگان ارائه شد.
• از سال 88 اولین فرش اتاق کودک و فانتزی با طرح های بهینه برای کودکان، به صورت محصولی نوآوری شده با طراحی و رنگ بندی جدید نیز در کنار فرش های سنتی رونمایی شد.
• از سال 91 فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 هم در بهترین کیفیت عرضه گردید.
• در سال های 93 و 94 فرش شنل، فرش شگی و فرش گبه به عنوان فرش های فانتزی جدید به بازار ارائه شدند.

علاوه بر آن، اولین فرش ماشینی دستباف گونه 1200 شانه تراکم 3600 با جدید ترین پالت رنگ بندی که از افتخارات تولیدات فرش ماشینی کاشان است، به مجموعه فرش های با کیفیت این فروشگاه اضافه شد.

• اوایل سال 97 ظریف ترین فرش ماشینی دستباف گونه، که همان فرش 1500 شانه گل برجسته است، و در اواخر آن سال، فرش مدرن فانتزی، فرش مدرن ترک و فرش مدرن وینتیج نیز ارائه شد.

از ابتدای کار، طراحی و تولید فرش سایز بزرگ و فرش سفارشی نیز به صورت خاص و ویژه طبق درخواست خریدار انجام می شود. به علاوه، این امکان فراهم شد تا افرادی که طرح پیشنهادی غیر از طرح های موجود را مد نظر دارند، بتوانند فرش یا تابلو فرش دلخواه خود را در اختیار داشته باشند.

از شرکت فرش پردیس کویر کاشان تا فروشگاه اینترنتی فرشخونه

با رونق و کسب جایگاهی معتبر در صنعت فرش ماشینی کاشان، شرکت فرش پردیس کویر کاشان بر آن شد تا خدمات خود را به صورت گسترده در اختیار مردم سراسر کشور قرار دهد. فروش فرش ماشینی با بهترین کیفیت و با بالاترین تنوع به سراسر کشور، از اهداف این فروشگاه بود. بنابراین، با ایجاد بستر و ساختارهای مناسب، فروشگاه اینترنتی فرشخونه راه اندازی شد. این اقدام صورت گرفت تا ایرانیان سراسر کشور بتوانند فرش کاشان را با قیمتی مناسب تر و کیفیت بالاتر، و البته آسان تر خریداری نمایند. بنابراین بسیاری از هزینه های غیر ضروی حذف شد و قیمت فرش ها و تابلو فرش ها با قیمت رقابتی عرضه شد.

هدف فرشخونه: دسترسی آسان خریداران سراسر کشور به فرش باکیفیت

در گذشته، خرید فرش بدون حضور در بازارها، تیمچه ها و حجره های فرش فروشی امکان پذیر نبود. اما گسترش دسترسی به اینترنت در سال های اخیر، و همگام شدن تولیدکنندگان فرش ماشینی با توسعه تکنولوژی، این امکان را برای خریداران فراهم کرد تا در هر جای ایران که هستند، از سیستان و بلوچستان تا ارومیه و از خراسان تا خوزستان، بتوانند با بررسی دقیق محصول، مشخصات و مشاهده تصاویر آن، در بستری امن و با خیالی آسوده، به فرش باکیفیت کاشان دست یابند.

در حال حاضر، فروشگاه فرشخونه یکی از بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی فرش در کشور است که انواع فرش، تابلو فرش و محصولات جانبی آن مثل پشتی، کناره و … را با بهترین کیفیت و جدیدترین طرح و رنگ بندی به سراسر کشور عرضه می کند.

مزایای فروشگاه اینترنتی فرشخونه

• ثبت سفارش، فروش و پشتیبانی سفارشات، توسط تیم باتجربه و متخصص فرشخونه، با بیشترین دقت و بالاترین توجه و حساسیت، انجام می گیرد.
• حفظ امنیت سایت و اطلاعات مشتریان و سایر خدمات نیز توسط تیم فرشخونه که متشکل از واحد های مختلف است، شکل می گیرد.
• همواره پایه و مبنای این فروشگاه بر اساس خرید آسان، تضمین کیفیت، تضمین قیمت و ارسال رایگان صورت گرفته است.
• اطلاع رسانی از جدیدترین محصولات نیز از جمله خدمات این فروشگاه است که مشتریان را از طرح های به روز مطلع می سازد.

این فروشگاه همیشه در حال به روز رسانی کالاها متناسب با سلیقه مشتریان است. که علاوه بر این، برای افزایش دانش مشتریان در زمینه شناخت و آگاهی از فرش نیز اطلاعاتی را به صورت رایگان در وب سایت خود قرار داده تا بتوانند انتخابی صحیح متناسب با نیاز خود داشته باشند.

 

فروشگاه اینترنتی فرشخونه هیچ شعبه یا نمایندگی در هیچ جای ایران و بستر اینترنت ندارد.