درباره فرشخونه

درباره فرشخونه

صنایع فرش پردیس کویر کاشان در سال 1383 با هدف تولید فرش ماشینی شروع به فعالیت کرد وبسایت اینترنتی این مجموعه تحت نام تجاری گروه فروشگاهی و تجاری فرشخونه از سال 1396 توسط آقای مهدی جعفری نژاد بیدگلی در قطب اول فرش ماشینی ایران و جهان، کاشان آغاز به فعالیت نمود.

این فروشگاه کار خود را با فروش فرش های ماشینی 440 و 500 شانه شروع کرد.

از آن جایی که با استقبال خوبی از سوی مصرف کنندگان مواجه شد، همگام با پیشرفت زمان، عرضه فرش و تابلو فرش را در شانه های 700، 1000، 1200و 1500 شانه توسعه داد که روند این توسعه در سال های متمادی به صورت زیر است:

از سال 85 محصول متفاوت گلیم فرش به مجموعه محصولات اضافه شد.

از سال 87 اولین تولیدات فرش 700 شانه تراکم 2550 در این مجموعه به مصرف کنندگان ارائه شد.

از سال 88 اولین فرش های عروسکی و فانتزی به صورت محصولی نوآوری شده با طراحی و رنگ بندی جدید نیز در کنار فرش های سنتی رونمایی شد.

از سال 91 فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 هم در بهترین کیفیت عرضه گردید.

در سال های 93 و 94 فرش شنل، فرش شگی و فرش گبه به عنوان فرش های فانتزی جدید به بازار ارائه شدند.

علاوه بر آن اولین فرش ماشینی دستباف گونه 1200 شانه تراکم 3600 با جدید ترین پالت رنگبندی که از افتخارات تولیدات فرش ماشینی کاشان است، به مجموعه فرش های با کیفیت این فروشگاه اضافه شد.

از سال 96 با ایجاد بستر و ساختارهای مناسب، فروشگاه اینترنتی فرشخونه راه اندازی شد. این اقدام صورت گرفت تا دسترسی هر چه راحت تری را مشتریان تجربه نمایند.بنابراین بسیاری از هزینه های غیر ضروی حذف شد و قیمت فرش ها و تابلو فرش ها مقرون به صرفه تر شد.

اوایل سال 97 ظریف ترین فرش ماشینی دستبافگونه یا همان فرش 1500 شانه گل برجسته و در اواخر آن فرش مدرن فانتزی، فرش مدرن ترک و فرش مدرن وینتیج نیز ارائه شد.

از گذشته تا به کنون فرش های سایز بزرگ و فرش سفارشی نیز به صورت خاص و ویژه طبق درخواست ارسال می گردند.

این مورد برای افرادی است که طرح پیشنهادی غیر از طرح های موجود را دارند و تمایل دارند طرح مورد نظر خود را به صورت فرش درجه یک و یا تابلو فرش زیبا داشته باشند.

با فروش اینترنتی شرایط آسان گشت و هم چنین فرصت مناسبی به وجود آمد که دیگر نیازی به حضور مشتری نباشد.

در قدیم افراد برای خرید فرش های ماشینی باید به محل خرید مراجعه می کردند و تنها گزینه های محدودی که در نمایشگاه بود را می توانستند مشاهده کنند. چون امکان نمایش تمامی اقلام موجود نبود.

اما فروشگاه آنلاین فرشخونه این مسئله را به طور کلی حل کرد. به همین خاطر امکان دسترسی به همه محصولات را در سایت خود میسر نمود.

در حال حاضر فروشگاه فرشخونه یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی فرش در کشور است که تمامی محصولات با کیفیت را به سراسر کشور عرضه می کند.

انواع طرح ها و مدل های شیک با جدید ترین متد روز دنیا در اختیار همگان قرار گرفته است. لازم به ذکر است که بافت و تولید فرش توسط بافندگان خبره و ماهر با آخرین تکنولوژی حال حاضر انجام می پذیرد.

ثبت سفارش، فروش، پشتیبانی، حفظ امنیت سایت و اطلاعات مشتریان و سایر خدمات نیز توسط تیم فرشخونه که متشکل از واحد های مختلف است، شکل می گیرد.

همواره پایه و مبنای این فروشگاه بر اساس خرید آسان، تضمین کیفیت، تضمین قیمت و ارسال رایگان صورت گرفته است.

اطاع رسانی از جدیدترین محصولات نیز از جمله خدماتی است که افراد را از طرح های به روز مطلع می سازد.

این فروشگاه همیشه در حال به روز رسانی کالاها متناسب با سلیقه مشتریان است که علاوه بر این برای افزایش دانش مشتریان نیز اطلاعاتی را به صورت رایگان قرار داده تا بتوانند انتخابی صحیح متناسب با نیاز خود داشته باشند.

فروشگاه اینترنتی فرشخونه هیچ شعبه یا نمایندگی در هیچ جای ایران و بستر اینترنت ندارد.