نکات طلایی خرید اینترنتی امن قالی ماشینی

7 نکته طلایی که برای تجربه خرید اینترنتی امن فرش ماشینی باید بدانید. فروشگاه آنلاین فرشخونه بستری امن و آسان برای مشتریان قالی ماشینی فراهم کرده تا بتوانند بدون دغدغه برای خرید فرش اقدام کنند

مهدی جعفری نژاد بیدگلی
مشخصات ثبت شده در ای نماد جهت خرید اینترنتی امن قالی ماشینی
بازدید 318 1147 روز پیش

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قبل از خرید آنلاین با تردیدهایی مواجه شده باشید و از خود پرسیده باشید: چطور می توانیم خرید اینترنتی مطمئن داشته باشیم؟ از کجا بفهمیم یک سایت خرید آنلاین معتبر است؟ چگونه به یک وب سایت برای خرید اعتماد کنیم؟ آیا خرید اینترنتی خطرناک است؟ این نوشته را تا انتها بخوانید، چون قرار است به رفع تردیدها و دغدغه های شما در مورد خرید اینترنتی امن قالی ماشینی بپردازد. پس از مطالعه آن به پاسخ پرسش های خود دست یافته و خواهید توانست امن بودن یک سایت فروشگاهی را تشخیص دهید.

خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان

با توجه به گسترش استفاده از تلفن همراه و کامپیوتر و همین طور دسترسی عموم مردم به اینترنت، افراد به کم دردسر بودن و سرعت بیشتر انجام کارها به شیوه آنلاین پی برده اند و رو به مدیریت امور روزانه خود از طریق استفاده از اینترنت آورده اند. امروزه پرداخت قبوض، دریافت اطلاعات مورد نیاز، انجام خریدهای روزانه و … را نیز می توان به صورت آنلاین انجام داد.


خرید آنلاین، علاوه برسریع بودن و ایجاد وسعت انتخاب هنگام خرید به دلیل وجود تنوع بالا، فروشگاه های خارج از دسترس و بازارهای معتبر شهرهای دور را برای مشتریانی که به دنبال محصولات درجه یک و باکیفیت هستند نزدیک کرده است.


به طور مثال، کاشان قطب فرش ماشینی کشور به حساب می آید و افراد از سراسر کشور مایل هستند فرش ماشینی مرغوب مدنظرشان را از آن جا خریداری کنند. اما به دلیل دوری مسافت و مشقت های حمل و باربری فرش ماشینی خرید حضوری برای بسیاری از هموطنان مقدور نیست، از این جهت بسیاری از مردم به خرید آنلاین فرش ماشینی کاشان رو آورده اند.


اما با خرید اینترنتی قالی هم نمی توان ساده برخورد کرد. همان طور که برای انتخاب یک فروشگاه برای خرید یک محصول به شیوه حضوری فاکتورهایی را مدنظر قرار می دهیم، همین دقت و وسواس را شاید تا چند برابر باید برای خرید آنلاین هم به کار بگیریم.

برای خرید اینترنتی امن قالی ماشینی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟


فروش آنلاین فرش ماشینی از طرق مختلفی صورت می گیرد. با توجه به گسترش خرید و فروش در فضای مجازی و امکان هرگونه سوء استفاده از خریداران و افزایش پیج های فروشگاهی در اینستاگرام و کانال های فروش محصولات در تلگرام و واتساپ، مشکلات بسیاری برای مشتریان از سمت کسب و کارهای مجازی غیر واقعی به وجود آمده است، زیرا هیچ یک از این اپلیکیشن ها نمی توانند اعتبار خود را به خوبی یک وب سایت اثبات کنند.


ایجاد یک صفحه در اینستاگرام یا یک کانال در تلگرام و واتساپ نیازمند تخصص و کسب مجوز نیست، به همین دلیل نظارت دقیقی هم بر فعالیت های آن ها وجود ندارد و در صورت بروز مشکل پیگیری و شکایت از آن ها بسیار دشوار است، چون اطلاعات و مشخصات دقیقی از آن ها وجود ندارد.


این در حالی است که راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی از طریق یک سایت بسیار حرفه ای تر و مستلزم دانش و توانمندی های ویژه ای است. از سوی دیگر فروش اینترنتی از این طریق نیازمند برخورداری از اجازه نامه ها و ملزومات متعدد از سازمان های مربوطه است که یک به یک به طور مختصر شرح داده خواهد شد.

بررسی اعتبار فروشگاه مجازی فرش ماشینی


مهم ترین و اولین قسمت مورد بررسی در هنگام خرید اینترنتی امن قالی ماشینی، اعتبار فروشنده یا وب سایت فروش فرش ماشینی می باشد. اصناف و فروشندگان فرش ماشینی باید دارای جواز کسب و کار از اتحادیه و صنف خود باشند. ارائه پروانه برای فروش فرش ماشینی را اتحادیه فروشندگان که تحت نظارت اتاق بازرگانی، صنابع و معادن در هر شهر است به عهده دارد. این در حالی است که مجوزهای مورد نیاز برای یک فروشگاه فرش آنلاین توسط اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی کشور صادر می گردد.

برخورداری فرشخونه از نماد های معتبر برای خرید اینترنتی امن قالی ماشینی


برخورداری فرشخونه از جوازهای لازم برای کسب و کارهای اینترنتی


علی رغم مشاغل حضوری که پروانه کسب را از سازمان های محلی دریافت می کنند، فروشگاه های آنلاین باید برای کسب مجوز از ارگان های کشوری اقدام کنند، که یکی از آن ها اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی است.

عضویت فرشخونه در اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی


برای دریافت جواز از این مرکز باید تاییدیه های متعددی به این سازمان ارائه شود که به طور دقیق بررسی می گردد. این فرآیند، تایید و بررسی محل فیزیکی کسب و کار اینترنتی و مدارک ملکی و همین طور شماره تلفن ثابت را شامل می شود.


لوگوی عضویت در این اتحادیه که به معنی برخورداری فروشگاه اینترنتی فرشخونه از مجوز کسب و کارهای اینترنتی است در انتهای وب سایت قرار گرفته است. با کلیک بر روی این نماد عنوان فروشگاه فرشخونه، دامنه سایت و مشخصات صاحب امتیاز ظاهر می شود. از مهم ترین اطلاعاتی که در این قسمت می توانید مشاهده کنید آدرس محل فیزیکی فروشگاه است. در نهایت مدت اعتبار مجوز اینترنتی این فروشگاه و تلفن ثابت و تایید شده فروشگاه اینترنتی فرشخونه نیز نمایش داده می شود. اصل این مجوز بر روی سایت کسب و کارهای مجازی کشوری قرار دارد که لینک آن در وب سایت فروشگاه فرشخونه قرار داده شده است.

مجوز کشوری کسب و کار مجازی جهت خرید اینترنتی امن قالی ماشینی

فرشخونه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی


دومین مجوز لازم برای کسب و کارهای اینترنتی نماد اعتماد الکترونیک است که از مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران دریافت می شود. این مرکز زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. این نشان بسیار حائز اهمیت بوده و باید سالانه توسط فروشندگان در فضای مجازی تمدید گردد، که این امر خود بیانگر وجود نظارت های مداوم از جانب این سازمان می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی را می توانید در انتهای وب سایت فرشخونه مشاهده فرمایید.


در توصیف مرکز توسعه تجارت الکترونیک آمده است که از جمله خدمات این مرکز و همین طور هدف از اعطاء نشان اعتماد الکترونیکی یا ای نماد به کسب و کارهای اینترنتی ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیک و ایجاد زیرساخت های امنیتی و البته ساماندهی سایت های فروشگاهی می باشد، به طوری که هنگام انجام خرید فرش از طریق اینترنت این اطمینان خاطر برای مردم حاصل شود که سایت های فروشگاهی و خدماتی به تعهدات خود عمل خواهند کرد و حقوق مصرف‌کنندگان به رسمیت شناخته خواهد شد، تا خریدی بی دردسر داشته باشند. پس از کلیک بر روی این لوگو می توانید مشخصات این فروشگاه را مشاهده فرمایید.

مشخصات ثبت شده در ای نماد جهت خرید اینترنتی امن قالی ماشینی

بهره مندی فرشخونه از نشان طلایی ثبت رسانه های دیجیتال


سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت سازمان دادن و احراز هویت مدیران وب سایت ها و رسانه هایی که محتوای دیجیتال تولید می کنند اقدام به ارائه نوعی نشان کرده است. این نشان در دو رنگ خاکستری و طلایی ارائه می شود که اولی موقت و دومی دائم است که پس از تکمیل مراحل ثبت نام و دریافت کلیه تاییدیه های لازم ارائه می گردد.
فرشخونه از نشان طلایی ثبت رسانه های دیجیتال برخوردار است که دائمی بوده اما هر 6 ماه نیاز به تمدید دارد. این امر به دلیل وجود نظارت همیشگی از سوی این نهاد است که به اعتبار یک فروشگاه آنلاین می افزاید. برای مشاهده آن می توانید به قسمت انتهای وب سایت مراجعه فرمایید و با کلیلک بر روی آن اطلاعات ثبت شده به نمایش در می آید.

خرید اینترنتی امن قالی ماشینی از وب سایت دارای نشان طلایی رسانه های دیجیتال

امنیت وب سایت فروشگاه اینترنتی فرشخونه چگونه تامین می شود؟


از مهم ترین مجوزها و گواهینامه های امنیتی فروشگاه اینترنتی فرشخونه، گواهینامه SSL می باشد که به شکل یک قفل در کنار آدرس سایت نمایش داده می شود. این گواهی، ایمنی خرید شما، ورود به درگاه ها و همین طور اطلاعات ورود و خروج شما را تامین می نماید. این کار از طریق رمزگذاری کردن ارتباط میان کاربر و سرور انجام می گیرد، بدین ترتیب از سرقت اطلاعات مشتریان جلوگیری می گردد. دیگر نشانه فعال بودن لایه امنیتی SSL در وب سایت و وجود امنیت در خرید اینترنتی، قرار گرفتن https قبل از آدرس الکترونیکی آن است، در غیر این صورت حروف http مشاهده می شود. این گواهی از طریق شرکت های معتبر تامین امنیت سایت فراهم می شود.

خرید اینترنتی امن قالی ماشینی از سایت دارای گواهینامه ssl

مزیت فرشخونه؛ برخورداری از درگاه های بانکی معتبر


فروشگاه فرشخونه مجهز به درگاه های بانکی معتبر متعددی مانند بانک های ملی، ملت و صادرات است. بدین وسیله مشتریان می توانند با هر نوع کارت بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت مبلغ اقدام نمایند. با توجه به این که فرشخونه دارای مجوزهای کسب و کارهای اینترنتی کشوری می باشد قادر بوده از بانک های معتبر کشور درگاه پرداخت امن دریافت کند.


چون اعطای درگاه بانکی به یک وب سایت نیازمند تاییدیه ها و پروانه های متعددی از جمله برخورداری از جواز کسب، نماد اعتماد الکترونیکی و همین طور مجوز کسب و کار آنلاین است. پس از ارائه مدارک شرکتی و هویتی به بانک، درگاه امن خرید آنلاین به وب سایت ارائه می گردد. بدین ترتیب شما می توانید ضمن پرداختی مطمئن، خرید اینترنتی امن قالی ماشینی را از فروشگاه آنلاین فرشخونه تجربه کنید.

حفظ امنیت اطلاعات خریدار با پرداخت از طریق درگاه امن بانکی


وقتی مشتری واریز وجه را از طریق درگاه بانکی انجام می دهد فروشگاه هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد. زیرا مشتری وجه را از طریق یک درگاه مطمئن به بانک واریز می کند، نه مستقیما به حساب فرشخونه و بدین ترتیب صرفا با بانک در تماس می باشد. در نتیجه فروشگاه به اطلاعات بانکی شما دسترسی ندارد. از سوی دیگر هم وب سایت فرشخونه و هم درگاه بانک مجهز به گواهینامه SSL است که موجب ایمنی در حفظ اطلاعات حساب مشتری می گردد و امنیت پرداخت اینترنتی را تضمین می کند. مشتریان عزیز برای بهره مندی از خرید امن و مطمئن فرش ماشینی بهتر است به توضیحات مندرج در صفحه درگاه بانکی نیز توجه نمایند.

خرید اینترنتی امن قالی ماشینی از درگاه بانکی معتبر

در صورتی که مشتری به دلایل شخصی، هم چون نداشتن رمز پویا یا جی میل (gmail)، قادر به ثبت خرید فرش ماشینی از طریق سایت نباشد، می تواند درخواست خود را در پیام رسان واتساپ از طریق آیکون روی سایت اعلام نماید تا سفارش وی ثبت شده و پس از صدور پیش فاکتور مبلغ بیعانه را به طور مستقیم به حساب فروشگاه واریز نماید. البته این امر تنها به درخواست مشتری انجام می گیرد و جزء روال معمول خرید از وب سایت فرشخونه نمی باشد.

نحوه پاسخگویی و ارائه اطلاعات توسط واحد فروش و پشتیبانی فروشگاه آنلاین فرشخونه


نحوه پشتیبانی نیز یکی دیگر از نکاتی است که می تواند خرید اینترنتی امن قالی ماشینی را تضمین کند. برای تجربه خریدی مطمئن و دریافت اطلاعات بیشتر درمورد فرش با کیفیت و قیمت مناسب، در صورت داشتن هرگونه سوال و یا درخواست مشاوره رایگان می توانید در ساعات اداری از 8 تا 14 با تلفن های ثابت شرکت و یا از طریق شماره مندرج در وب سایت از طریق پیام رسان واتساپ به صورت 24 ساعته درخواست خود را با تیم با تجربه پشتیبان فروش در میان بگذارید.

درج اطلاعات دقیق در برچسب یا شناسنامه فرش ماشینی


پیش از خرید اینترنتی قالی ماشینی می توانید از طریق وب سایت فروشگاه به بررسی شناسنامه فرش ماشینی بپردازید. بررسی مارک پشت فرش به شما در شناسایی و محک اعتبار فروشگاه اینترنتی کمک می کند. در وب سایت فرشخونه شما می توانید برچسب پشت فرش ماشینی را مشاهده کنید. کلیه موارد ذکر شده در برچسب پشت فرش ماشینی مطابق با مشخصات مندرج در قسمت اطلاعات محصول می باشد.

برچسب پشت فرش

خرید اینترنتی قالی ماشینی با واریز بیعانه در فروشگاه فرشخونه


بسیاری از مشتریان از دلیلی که پشت درخواست واریز بیعانه از سوی فروشگاه برای ثبت سفارش وجود دارد بی اطلاع هستند که این امر موجب بروز دغدغه و تردید در آن ها می گردد. بهتر است بدانید علت این که بسیاری از فروشگاه های آنلاین صرفا با پرداخت بیعانه اقدام به ارسال محصول می نمایند این است که آن ها مایل هستند از واقعی بودن سفارش مشتری اطمینان حاصل کند.

حتی پس از خرید فرش هم با شما هستیم!


یک فروشگاه معتبر در مورد نحوه ارسال فرش ماشینی، پیگیری ها و اقداماتی که در صورت بروز مشکل می تواند برای رفع آن انجام دهد به مشتریان خود اطمینان خاطر می دهد تا آن ها بدانند تیم فروش تا زمان دریافت محصول و کسب رضایت از خرید، همراه آن ها خواهد بود.

پیگیری های لازم پس از خرید اینترنتی قالی ماشینی


موسسه های باربری طرف قرارداد با فرشخونه زمان ارسال محصول به محل را از طریق ارسال کد رهگیری به صورت پیامک به مشتری اعلام می کنند و هماهنگی های لازم را انجام می دهند. در صورت نیاز یا درخواست مشتریان، فرشخونه نیز می تواند پس از ارسال فرش ماشینی، اطلاعات مرسوله را به خریداران خود ارائه کند تا بتوانند جزئیات ارسال محصول را پیگیری کنند و از زمان دقیق تحویل آن باخبر شوند.

خدمات پس از فروش و ضمانت بازگشت فرش ماشینی در صورت وجود مشکل


از جمله دغدغه های خریداران این است که کالای ناقص یا معیوب دریافت کنند و یا طرحی متفاوت با آن چه که سفارش داده اند به آن ها تحویل داده شود. فرشخونه ضمن عرضه محصولات درجه یک و باکیفیت همراه با پشتیبانی دقیق، بازگشت 7 روزه کالاهایش را نیز ضمانت می کند تا این نگرانی مشتریان را برطرف نموده و آن ها بتوانند بی دغدغه به خرید اینترنتی امن قالی ماشینی کاشان بپردازند.

خرید اینترنتی امن قالی ماشینی از فروشگاه فرشخونه با خیالی آسوده


مشتریان عزیز می توانند با کلیک بر روی نمادهای الکترونیکی قرار گرفته در انتهای وب سایت مشخصات دقیق فروشگاه فرشخونه را در صفحه جدیدی که باز می شود مطالعه کرده و نسبت به وجود مجوزهای لازم از سازمان های معتبر اطمینان حاصل کنند.


از سوی دیگر ما برای اطلاعاتی که از مشتریان خود هنگام ثبت سفارش دریافت می کنیم نیز احساس مسئولیت کرده و به همین دلیل ملاحظاتی را در این خصوص در نظر گرفته ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیاست های حریم خصوصی در این فروشگاه اینترنتی می توانید قسمت “حریم خصوصی” در انتهای وب سایت را مطالعه فرمایید.


فرشخونه به دلیل برخورداری از کلیه جوازها و همین طور درگاه های متعدد بانکی بستری امن و آسان برای مشتریان عزیز فراهم کرده تا بتوانند با اطمینان و آسودگی کامل جهت ثبت سفارش و خرید محصول اقدام کنند. این مجموعه یک فروشگاه آنلاین حرفه ای و معتبر فروش فرش ماشینی است که از زمان ارائه مشاوره های لازم جهت انتخاب محصول مورد نیاز، واریز وجه و ارسال فرش ماشینی تا دریافت صحیح و سالم آن توسط مشتری و اعلام رضایت وی از آن، همراه خریدار است.


نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • عکس
 • شناسه
 • امتیاز
 • قیمت
 • موجودی
 • در دسترس بودن
 • اضافه کردن به سبد خرید
 • توضیحات
 • توضیحات تکمیلی
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات اضافی
در فضای بیرون کلیک کنید
مقایسه