خرید اقساطی فرش

دیگر لازم نیست برای خرید فرش ماشینی پول نقد داشته باشید!

فرش این روزها به کالایی لوکس تبدیل شده و قیمت آن به حدی افزایش یافته که خرید آن را برای بسیاری از افراد مشکل کرده است. به ویژه خرید فرش مناسب و درخور برای جهیزیه. از این رو، فرشخونه برای راحت تر شدن خرید فرش ماشینی، به عضویت طرحی در آمده است تا با شرایط اقساطی بتوانید فرش موردنظرتان را خریداری نمایید. با خرید فرش قسطی هیچ گونه محدودیتی در انتخاب طرح و رنگ و نوع فرش نخواهید داشت. در نتیجه می توانید هر فرشی که می پسندید مطابق با توانایی خود برای پرداخت اقساط ماهانه انتخاب نمایید. سپس با ارسال رایگان، در هر کجای ایران که باشید، به دست شما می رسانیم.

خرید فرش قسطی تا سقف 50 میلیون تومان

شرایط خرید فرش قسطی بر اساس مبلغ و مدت زمان اقساط چیست؟

برای شرکت در طرح خرید فرش قسطی باید به یکی از شعبه های بانک مهر ایران مراجعه نمایید و با افتتاح حساب و ارائه یک ضامن در این طرح ثبت نام کنید. سقف تسهیلات جهت خرید کالا 50 میلیون تومان است.

شما می توانید معادل 50 میلیون تومان از فرشخونه، جهت خرید فرش ماشینی و دستباف، تابلو فرش ماشینی و دستباف، گلیم ماشینی، فرش سجاده ای، پشتی ماشینی و فرش کناره اقدام نمایید. سپس وجه را طی اقساط بلند مدت با بانک تسویه کنید. بازپرداخت اقساط طی 6، 9 یا 12 ماه دریافت خواهد شد. کارمزد بانکی این وام 4 درصد خواهد بود و از سودهای بالا مثل 18 درصد خبری نخواهد بود.

لازم به ذکر است که اعتبار جهت خرید کالا از طریق کارت اعتباری به شما اعطا می شود و شما تنها با خرید از فروشگاه های طرف قرارداد می توانید از آن استفاده نمایید. به عبارت دیگر، این تسهیلات توسط وام گیرنده قابل برداشت نخواهد بود.

خرید فرش قسطی اینترنتی از فرشخونه

فرشخونه یکی از فروشگاه های طرف قرارداد در طرح اقساطی خرید کالا است. شما خریدار گرامی که شرایط دریافت وام از بانک دارید می توانید از این طرح، به صورت قسطی فرش با کارمزد بانکی 4 درصد خریداری نمایید. علاوه بر این، شما می توانید از مزایای اختصاصی فروشگاه اینترنتی فرشخونه، همچون مشاوره رایگان پیش از خرید، ضمانت بازگشت 7 روزه و همین طور ارسال رایگان به سراسر کشور بهرمند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، می توانید با واحد فروش فرشخونه، در تماس باشید.