سرمه ای

نمایش 1–26 از 481 نتیجه

فرش سرمه ای جدید کاشان

فرش سرمه ای کاشان در جدیدترین طرح و نقشه با قیمت ویژه و ارسال فوری به سراسر کشور در طرح جدید، مدرن، ساده سایز 12 متری، 9 متری، 6 متری متناسب با نوع دکرواسیون داخلی منزل تان انتخاب و خریداری کنید.

چگونه فرش سرمه‌ای را دکور کنیم؟

اگر به دنبال داشتن چیدمانی شیک و منحصر به فرد هستید، به بهترین گزینه آمده‌اید. فرش رنگ تیره این محصول به شما امکان می‌دهد که آن را به راحتی با مبل‌ها و وسایل شیک منزل با رنگ‌های مختلف چیدمان کنید. رنگ خنثی در این فرش ماشینی باعث می‌شود بتوانید از رنگ‌های روشن‌تر و جذاب‌تر هم همراه با این محصول استفاده نمایید و دکوراسیونی خاص و چشم‌نواز داشته باشید. به طور مثال، اگر فرش کاشان طرح شیما را کنار مبلمان با تزئینات طلایی رنگ یا آینه چراغ طلایی پهن کنید، نمای منزل شما بسیار شیک و لوکس خواهد بود.

اگر هم دوست دارید فضای خانه شما ساده‌تر باشد، می‌توانید رنگ‌هایی همچون نقره‌ای و طوسی روشن را در کنار آن استفاده کنید. در این صورت نمود فرش 1200 شانه سرمه‌ای نیز بیشتر خواهد بود. به ویژه که حاشیه این محصول نیز دارای رنگی روشن است و با هماهنگ کردن مبلمان و اثاثیه رنگ روشن، زیبایی و هارمونی خاصی در فضای خانه ایجاد می‌شود.