قوانین و مقررات

 

1ـ درج اطلاعات صحیح خریدار موقع خرید آنلاین فرش ماشینی در فروشگاه اینترنتی فرشخونه به عهده خریدار بوده و عواقب ثبت اطلاعات نادرست به عهده ایشان میباشد.

2ـ پس از دریافت کالا، کد محصول (کد فاکتور) را جهت ثبت در سامانه ضمانت فرشخونه ارسال نمایید، این کد به منزله اعلام دریافت کالای سالم به خریدار و شروع ضمانت محصول می باشد. (سامانه پیامکی فرشخونه: 50002060088)

3_ در موقع تحویل کالا از شرکت های حمل و نقل، محصول را از نظر سلامت فیزیکی بررسی و کاملا اطمینان حاصل فرمایید و در صورت هرگونه ایراد و نقص فیزیکی (به علت داشتن بیمه حمل بار) از دریافت کالا خودداری نمایید.

4_در صورت هرگونه عیب فیزیکی پس از تحویل و استفاده نادرست از محصول قابلیت مرجوعیت از بین خواهد رفت.
(طبق شرایط ذکر شده در برگه ضمانت محصول)

5_در صورت پرداخت درب منزل یا محل تحویل کالا رسید آن را دریافت و نزد خود نگه دارید و تصویر رسید پرداخت را به شرکت ارسال نمایید.
(حسابداری فرشخونه: 03154750203 – 09136269210)

6_ ارسال کالا در صورت خرید آنلاین فرش با تسویه کامل یا در صورت پرداخت بیعانه انجام خواهد شد.

7- در صورتی که زمان دریافت کالا به هر دلیلی مشتری حضور نداشته باشد و کالا مرجوع گردد هزینه ارسال و برگشت کالا بابت خسارت های اعمال شده از بستانکاری شما کسر خواهد شد.

8_ در صورت انصراف از خرید پس از ثبت سفارش و آماده سازی، هزینه ارسال و خسارت ناشی از برگشت از خرید به عهده خریدار می باشد.

9_ثبت سفارش محصول با اندازه و رنگ های خاص فقط با تسویه حساب کامل انجام می شود و امکان برگشت از خرید و استرداد وجه وجود ندارد.

10_ شرایط ضمانت نامه کالا در کارت مخصوص ضمانت درج شده که مطالعه و نگهداری آن تا پایان تاریخ انقضا ضمانت به عهده خریدار می باشد.