قوانین و مقررات

 

۱ـ درج اطلاعات صحیح خریدار موقع خرید انلاین فرش ماشینی در فروشگاه اینترنتی فرشخونه به عهده خریدار بوده و عواقب ثبت اطلاعات نادرست به عهده ایشان میباشد.

۲ـ پس از دریافت کالا،کد محصول (کد فاکتور) را جهت ثبت در سامانه ضمانت فرشخونه ارسال نمایید،که به منزله اعلام دریافت کالای سالم به خریدار و شروع ضمانت محصول میباشد. (سامانه پیامکی فرشخونه:۵۰۰۰۲۰۶۰۰۸۸)

۳_ در موقع تحویل کالا از شرکت های حمل و نقل محصول را از نظر سلامت فیزیکی بررسی و کاملا اطمینان حاصل فرمایید و در صورت هرگونه ایراد و نقص فیزیکی (به علت داشتن بیمه حمل بار) از دریافت کالا خودداری نمیایید.

۴_در صورت هرگونه عیب فیزیکی پس از تحویل و استفاده نادرست از محصول قابلیت مرجوعیت از بین خواهد رفت.
(طبق شرایط ذکر شده در برگه ضمانت محصول)

۵_در صورت پرداخت درب منزل یا محل تحویل کالا رسید آن را دریافت و نزد خود تگه دارید و تصویر رسید پرداخت را به شرکت ارسال نمایید.
(حسابداری فرشخونه: ۰۳۱۵۴۷۵۰۲۰۳ – ۰۹۱۳۶۲۶۹۲۱۰)

۶_ ارسال کالا در صورت خرید انلاین فرش با تسویه کامل یا در صورت پرداخت بیعانه انجام خواهد شد.

۷- در صورتی که زمان دریافت کالا به هر دلیلی مشتری حضور نداشته باشد و کالا مرجوع گردد هزینه ارسال و برگشت کالا بابت خسارت های اعمال شده از بستانکاری شما کسر خواهد شد.

۸_ در صورت انصراف از خرید پس از ثبت سفارش و آماده سازی هزینه ارسال و خسارت ناشی از برگشت از خرید به عهده خریدار میباشد.

۹_ثبت سفارش محصول با اندازه و رنگ های خاص فقط با تسویه حساب کامل انجام میبشود و امکان برگشت از خرید و اسرداد وجه وجود ندارد.

۱۰_ شرایط ضمانت نامه کالا در کارت مخصوص ضمانت درج شده که مطالعه و نگهداری آن تا پایان تاریخ انقضا ضمانت به عهده خریدار میباشد.