فروشگاه اینترنتی فرشخونه از آن جایی که کیفیت خدمات رسانی و کسب رضایت مشتری را در اولویت خود قرار داده است، به همین جهت فرمی را تنظیم نموده و در اختیار مشتریان خود قرار داده تا درصورت هر گونه مشکلات احتمالی شکایات خود را از این طریق اعلام نمایند.

این فرم تنها برای شکایت از فروشگاه فرشخونه می باشد و کارشناسان همین مجموعه به شکایات شما رسیدگی می کنند.

لذا چنانچه از دیگر فروشگاه های فرش نارضایتی داشته و درخواست ثبت شکایت دارید باید از طریق موارد زیر اقدام نمایید:

  1. اگر کسب و کاری که قصد اعلام نارضایتی از آن را دارید، به صورت اینترنتی ارائه خدمات می کند و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد، برای ثبت شکایت از آن فروشگاه باید به سایت نماد اعتماد الکترونیکی مراجعه نمایید تا پس از ایجاد حساب کاربری بتوانید شکایات خود را به ثبت برسانید.
    هم چنین از طریق وب سایت اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی نیز می توانید اقدام نمایید.اگر از سایتی فرش ماشینی خریداری نمایید که دارای هیچ یک از تاییدیه های کسب و کارهای مجازی نباشد باید از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری نمایید.
  2. در صورتی که خرید فرش ماشینی به صورت مستقیم از درب کارخانه و حضوری صورت گرفته است و یا به نمایشگاه فرش ماشینی مراجعه و حضوری فرش خریداری نموده اید، برای گزارش شکایت باید به اتحادیه صنف بافندگان و فروشندگان همان شهرستان مراجعه نموده و نارضایتی خود را اعلام و پیگیری نمایید.

لازم به ذکر است تنها باید در مواردی اقدام به ثبت شکایت از کسب و کار مشخصی را نمایید که اصول فنی و کیفی فرش را رعایت نکرده باشد. در واقع مشخصات فرش سفارشی شما با ویژگی های فرش دریافت شده هماهنگی نداشته باشد.

به عنوان مثال شما سفارش فرش با نخ خاب آکریلیک را ثبت نموده اید اما فرش ماشینی با نخ خاب پلی استر برایتان ارسال شده است. و یا طرح و رنگ فرش با آنچه که شما سفارش داده اید مطابقت ندارد.

مواردی مانند نپسندیدن رنگ فرش، طرح فرش و … شامل پذیرش درخواست شکایت نمی شود. بنابراین قبل از خرید حتما به تمامی جزئیات طرح مد نظر دقت کرده و آگاهانه سفارشات خود را ثبت نمایید.