تابلوفرش, فرش

هدیه چی بخرم؟ (چند پیشنهاد جذاب و متفاوت)

هدیه چی بخرم

خرید هدیه برای دوستان و عزیزان که خوب می شناسیمشان از یک طرف و برای همکار، معلم و کسانی که تازه با آنها آشنا شده ایم یا با هم صمیمی نیستیم هم جور دیگری چالش برانگیز می شود. برای همین در هر مناسبتی و برای هر کسی با درماندگی می پرسیم هدیه چی بخرم؟ اما جواب دادن به این سوال خیلی مشکل است. بیایید پیش از پیدا کردن پاسخ این سوال چند نکته مهم را با هم بررسی کنیم تا بتوانیم گزینه های نامناسب را حذف کنیم. شاید این طوری زودتر بتوانیم به هدیه موردنظر دست پیدا کنیم.

دقیقه نودی نباشید 😱

 سعی کنید خرید هدیه را به آخرین لحظه موکول نکنید، چون چیز به درد بخوری دستتان را نخواهد گرفت. معمولا کادوهای ارزشمند و خواستنی که جذاب و غافلگیر کننده هم باشند مدت زمان کافی برای تصمیم گیری و آماده سازی را لازم دارند.

از سایت های خیلی معروف خرید نکنید 😒

وقتی هدیه را از سایتی خیلی معروف خریداری کنید ممکن است طرف مقابل در همان سایت هم قیمت و هم طرح و رنگ های دیگر آن را چک کند و از رنگ دیگری خوشش بیاید و سلیقه شما زیر سوال برود. غیر از این، هدیه های خاص و یونیک را باید از جایی تهیه کنید که کمتر چشمی آنجا را پاییده باشد.

پول نقد هدیه ندهید 😐

جز در موارد خاص، هدیه دادن پول نقد به دوست صمیمی صرفا رفع تکلیف به نظر می رسد. هر چه کادوی شما خاص تر باشد و زحمت بیشتری برای آماده سازی اش کشیده باشید و بیشتر برایش فکر کرده باشید ارزش بیشتری برای او قائل شده اید و رابطه شما صمیمی تر خواهد شد.

سلیقه طرف مقابل را در نظر بگیرید 🤔

اگر می خواهید هدیه شما برای همیشه در گوشه کمد فرد جا خوش نکند یا به دیگری نبخشد باید سعی کنید هدیه ای بخرید که متناسب با روحیات و علاقمندی هایش باشد. هنگام انتخاب هدیه در مورد مناسب بودن رنگ و سبک هدیه و کاربردی بودن آن برای شخص حتما دقت کنید تا بتواند از آن استفاده کند. مثلا خرید لاک ناخن برای خانمی که لاک نمی زند یا خانمی که همیشه به ناخن کار محبوبش مراجعه می کند چندان کاربردی نیست. خریدن لباس با طرح شلوغ برای خانم یا آقایی که لباس های ساده و رسمی به سبک مینیمال می پوشد هم بسیار ناامیدکننده خواهد بود.

هدیه ای هنری و بااصالت خریداری کنید 😎

وقتی با خود فکر می کنید هدیه چی بخرم و به جوابی نمی رسید بهتر است بگردید و علاقمندی های خاص شخص را پیدا کنید. این طوری راحت تر می توانید یک کادوی مناسب پیدا کنید. مثلا اگر او به هنر علاقمند است و اصالت هدیه برایش مهم است می توانید هدیه هایی خریداری کنید که یادآور هنرهای اصیل ایرانی یا اروپایی باشند. شاید به نظر برسد این هدیه ها بسیار گران قیمت باشند. اما شما می توانید چنین هدیه هایی را با قیمت بسیار مناسب تر هم تهیه کنید. لازم نیست حتما کار دست باشند. می توانید محصولی به سبک کارهای هنری و اصیل ولی تولید شده به شیوه های امروزی و ارزان قیمت خریداری کنید.

رمانتیک بودن هدیه را فراموش نکنید 💖

بسته به مناسبت و نوع رابطه، هدیه های رمانتیک می توانند بسیار تاثیرگذار و به یادماندنی باشند. هدیه رمانتیک می تواند شمع و گل به شکل قلب یا عروسک های فانتزی باشد یا آماده کردن قاب عکس تصاویر دونفره شما. این نوع هدیه ها بسیار جذاب هستند و لحظه های شما را ماندگار می کنند.

سن و روحیات فرد را نادیده نگیرید 🤷

سعی کنید روحیات هر سن و سالی را در نظر بگیرید و هدیه ای که می خرید با حال و هوای دوره سنی فرد مورد نظر متناسب باشد. شاید خرید رمان های کلاسیک برای کودکان یا عروسک های فانتزی برای افراد میانسال ایده های جالبی نباشند. هرچند باید سلیقه فردی هر شخص را نیز درنظر گرفت. در صورتی که آشنایی با حس و حال هر دوره زندگی ندارید می توانید هدیه هایی را خریداری کنید که بیشتر جنبه عمومی دارند و اکثر افراد از آن ها خوششان می آید.

خرید هدیه ای متفاوت و خاص از فرشخونه 🔥

پیش از پاسخ به سوال هدیه چی بخرم؟ نکاتی را که در این نوشته مطرح شد حتما رعایت کنید تا هم شما و هم طرف مقابل از هدیه ای که انتخاب می کنید لذت ببرید و در جشن خوشحال باشید و خوش بگذرانید. شما می توانید هدیه خود را با بهترین قیمت از فرشخونه خریداری کنید و در صورت نیاز به بسته بندی شیک، هنگام ثبت سفارش به ما اعلام کنید تا هدیه شما در یک بسته بندی زیبا برای شما ارسال شود.

خرید هدیه از فروشگاه اینترنتی فرشخونه دارای 7 روز ضمانت بازگشت کالا و همین طور ارسال رایگان به سراسر کشور است. به همین دلیل، خرید هدیه برای شما به صرفه تر خواهد بود. در صورتی که برای انتخاب هدیه نیاز به مشورت دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی با واحد فروش در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید